Pro stavby používáme nejmodernější technologie | +420 739 041 285 | kobr@pasivnidomyhk.cz

Projekční kancelář

pasivni-domy-hk-1
1
ikonaPASIVNÍ DOMY HRADEC KRÁLOVÉ

Projekční kancelář

Nabízíme služby projekční kanceláře. Můžete s námi počítat při výběru pozemku, přípravy studie, vyhotovení projektu a následné realizace. Při přípravě Vašeho projektu se Vám bude věnovat majitel firmy Jiří Kobr a specialista na projekční činnost pan Jaroslav Štrop.

img

Ing. Jiří Kobr

+420 739 041 285

Výběr pozemku

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného pozemku pro pasivní dům. Posuzujeme následující hlediska:
  • proslunění
  • přístupové cesty
  • územní a regulační plán

Zkrátka chceme, aby si klient koupil pozemek, který plně vyhovuje všem kritériím pro kvalitní pasivní dům.

Posoudíme proslunění pozemku a připojitelnost na dopravní a technickou infrastrukturu.

Studie

Zásadním krokem je studie a zjištění, jaké má zákazník finanční prostředky a jaká je jeho představa. Poté je na nás, abychom vybrali také řešení, které bude odpovídat Vašim požadavkům a možnostem.

Vytvoříme individuální návrh vycházející z vašich požadavků a možností. Součástí návrhu je dispozice každého podlaží včetně rozmístění nábytku, řez objektem, osazení domu na pozemku, vzhled domu, pobavíme se o technických systémech atd. Cílem je kompletní studie, se kterou je zákazník plně ztotožněný a pro nás je to dostatečný podklad pro další fázi – projekt.

Projekt & Inženýring

Na základě studie vytvoříme odbornou a podrobnou projektovou dokumentaci se všemi částmi (vytápění, větrání, elektro, a další). Současně obstaráme stanoviska a vyjádření (životní prostředí, hygiena, požární ochrana, dopravní policie a další). Po zapracování požadavků vydáváme kompletní projektovou dokumentaci a žádáme o stavební povolení/ohlášení stavby.